top of page

BALABAN HYBRID METHOD 1

Fighter Drills

* Fitness'a yeni başlayanlar için bu program önerilir 
* Ev / Spor Salonunda uygulanabilir
* Hedef: Yağ Yakımı + Kilo Verme + Kondisyon

Bu fitness antrenman programı sadece 2 Dumbbell ile hem evde hemde spor salonunda uygulayabileceğiniz, içerisinde kompleks driller ve fonksiyonel hareketler  sayesinde hızlı yağ yakımı sağlayacak başlangıç seviyesinde bir Fitness Antrenman Programdır. İçerisindeki ağırlıkları arttırıp, zamanları kısalttığınız taktirde orta seviye bir antrenman programı olabilir. 

BHM 1 Fitness Antrenman Programı Paket Görseli.

BALABAN HYBRID METHOD 2

Functional Fitness

* Spor Salonunda uygulanabilir
* Yağ yakımı + Kas Kazanımı

Bu fitness antrenman programın içerisinde koşular, bazı temel kaldırışlar ve fonksiyonel hareketlerden oluşan metabolik kondisyon antrenmanları yer alır. Bu programın amacı nabzınızı yükselterek yağ yakmak, kondisyonu yukarda tutmak ve bölgesel ağırlık antrenmanları sayesinde size fit bir görünüm sağlamaktır. Orta seviye bir fitness antrenman programıdır.

BHM 2 Fitness Antrenman Programı Paket Görseli.

BALABAN HYBRID METHOD 3

Push Pull Legs ( 3 Day Split )

* Spor Salonu
* Yağ Yakımı + Kas Kazanımı

BHM 3 Fitness Antrenman Programı Paket Görseli.

Bu fitness antrenman programının içeriğinde 3 ayrı kategori vardır. İtiş günleri, çekiş günleri ve Bacak günlerinden oluşur. Bu kombinasyonların her hafta değişmesi ile kaslarda hipertrofi yapmanızı ve genel kuvvette artış sağlar. İçerisinde bulunan sabah cardio programları ile kalori açığı oluşturulur, bazal metabolizma hızlanır ve yağ yakımı sağlanır.

BALABAN HYBRID METHOD 4

Muscular Hypertrophy

* Spor Salonu
* Kuvvet Arttırımı + Kas Kazanımı

Bu antrenman programı temel kaldırışlardan oluşan ve vucüdun bölgelerini 5 ayrı günde tamamlayan bir kuvvet/hipertrofi antrenmanıdır. Bu programa başlamadan önce temel kaldırışlarda

1 RM yani tek maximum ağırlıklarınızı bularak size verilen haftalık artan yüzdelerde gelişim sağlarsınız.

BHM 4 Fitness Antrenman Programı Paket Görseli.
bottom of page