top of page
Balaban Hybrid Method 1 Fitness Antrenman Programı Kapak Görseli

BHM 1 
HOME TRAINING
8 haftalık Program

* Fitness'a yeni başlayanlar için bu program önerilir 
* Ev / Spor Salonunda uygulanabilir
* Hedef: Yağ Yakımı + Kilo Verme + Kondisyon

Bu fitness antrenman programı sadece 2 Dumbbell ile hem evde hemde spor salonunda uygulayabileceğiniz, içerisinde kompleks driller ve fonksiyonel hareketler (full body) sayesinde hızlı yağ yakımı sağlayacak başlangıç seviyesinde bir Fitness Antrenman Programdır. İçerisindeki ağırlıkları arttırıp, zamanları kısalttığınız taktirde orta seviye bir antrenman programı olabilir. 

DSC035631672061428014.jpg
Balaban Hybrid Method 2 Fitness Antrenman Programı Ertan Balaban

BHM 2
FUNCTIONAL FITNESS

8 Haftalık Program

* Spor Salonunda uygulanabilir
* Yağ yakımı + Kas Kazanımı

Bu fitness antrenman programın içerisinde koşular, bazı temel kaldırışlar ve fonksiyonel hareketlerden oluşan metabolik kondisyon antrenmanları yer alır. Bu programın amacı nabzınızı yükselterek yağ yakmak, kondisyonu yukarda tutmak ve bölgesel ağırlık antrenmanları sayesinde size fit bir görünüm sağlamaktır. Orta seviye bir fitness antrenman programıdır.

Balaban Hybrid Method 3 Fitness Antrenman Programı Kapak Görseli

BHM 3
PUSH -PULL - LEGS

12 Haftalık Program

* Spor Salonu
* Kuvvet Arttırımı + Kas Kazanımı

Bu fitness antrenman programının içeriğinde 3 ayrı kategori vardır. İtiş günleri, çekiş günleri ve Bacak günlerinden oluşur. Bu kombinasyonların her hafta değişmesi ile kaslarda hipertrofi yapmanızı ve genel kuvvette artış sağlar. İçerisinde bulunan sabah cardio programları ile kalori açığı oluşturulur, bazal metabolizma hızlanır ve yağ yakımı sağlanır.

bottom of page